Makita DBO180ZJ Accu excen schuurm. 125mm LXT 18V (zonder accu’s noch lader)
SKU: 70185 Categorie: Tag:
Excentrische schuurmachine 125mm 18V
DBO180ZJ
Accu excentrische schuurmachine 125mm LXT 18V + MAKPAC (zonder accu’s noch lader)
Gebruikersvoordelen
Geïntegreerde stofafzuiging staat garant voor zuiver en efficiënt schuren.
Geremde schuurvoet vermijdt krassen door het inzetten van een sneldraaiende schuurzool.
Wordt geleverd zonder accu’s noch lader.
Zo kan u op een prijsbewuste wijze uw Makita machinepark uitbreiden.
Technische gegevens
Accutype Li-ion
Nominale accuspanning 18 V
Bijgeleverde accu’s 0
Aantal schuurbewegingen 14000 – 22000 min-1
Aantal excentrische bewegingen 7000 – 11000 opm
Schuuruitslag 2,8 mm
Diameter schuurvoet 123 mm
Diameter schuurpapier 125 mm.
vibratiewaarde (ah) 2,5 m/s²
Vibratie onzekerheidsfactor (K) 1,5 m/s²
Geluidsdrukniveau (LpA) 77 dB(A)
Geluid onzekerheidsfactor (K) 3 dB(A)
Afmetingen (L x B x H) 175 x 123 x 153 mm
Netto gewicht 1.4 kg
DBO180ZJ Excentrische schuurmachine LXT®
EAN code:0088381658638
Krachtige schuurmachine met efficiënte stofafvoer
DBO180ZJ
Stofbox + papieren stofzak 1 stuks
Makpac-koffer II
MakPac (2)- inlay
Schuurschijf 125 mm, 120G