Slagmoersleutel LXT ® DTW700RTJ
18 V – 1/2″ – 700 Nm – 0 – 2200 minˉ¹
Een krachtige, borstelloze 1/2″ slagmoersleutel met een aandraaimoment tot 700 Nm. Drie verschillende vermogensstanden. Dit gereedschap is uitgerust met een ledlamp voor extra verlichting en is ideaal voor toepassingen die een hoog aandraaimoment vereisen.
Gebruikersvoordelen
Onderhoudsvrije brushless motor met lange levensduur
De ledlamp verlicht de werkplek
Het accubeveiligingssysteem schakelt de stroom automatisch uit als het accuniveau laag is
Het ergonomische ontwerp van het frame zorgt voor een goede werkpositie.
De eXtreme Protection Technology (XPT) garandeert een goede stof- en waterbestendigheid.
Technische specificaties
Nominale accuspanning 18 V
LXT-spanning JA
Max. aanhaalmoment 150 / 200 / 320 / 700 Nm
Onbelast toerental 0 – 500 / 1200 / 1900 / 2200 min⁻¹
Slagen per minuut (ipm) 0 – 1000 / 1700 / 2400 / 2700 min⁻¹
Opname 1/2 ”
Aandraaicapaciteit standaardbout M10 – M24
Geluidsvermogenniveau (LWA) 105 dB(A)
Geluidsdrukniveau (LpA) 94 dB(A)
Geluidsonzekerheid (K-factor) 3 dB(A)
Gewicht met accu 2,3 – 2,7 kg
Afmeting (L x B x H) 170 x 81 x 276 mm
Borstelloze motor JA
Losbreekkoppel 1000 Nm
Trillingsniveau, vastzetten met slagmechanisme bij maximaal vermogen
19,0 m/s²
Trillingsonzekerheid (K factor), vastzetten met slagmechanisme op maximaal vermogen
2,0 m/s²
Netto productgewicht 2,0 kg
Levringsomvang
DTW700RTJ Slagmoersleutel LXT®
EAN code:0088381723862
DTW700RTJ
Accu LXT® 5,0 Ah
BL1850B (2x)
MakPac (3)- inlay
Makpac-koffer III
Acculader LXT®
DC18RC
Draaghaak
Afdekkap accu, LXT®, 14,4 – 18 V